אין מוצרים בעגלה

על המותג

ככל שההיריון שלך מתפתח ובמיוחד כאשר התינוק מגיע לעולם , הדחף לאהוב, לטפח ולהגן עליו מגיעים משום מקום וממלאים את ליבך בתחושות אהבה סוחפות.

ב Egg אנו מבינים את התחושות הללו וזו הסיבה שעגלת הEgg עוצבה בבריטניה תוך הקפדה יתרה על תשומת  הלב לפרטים הקטנים.

בתור הורה חדש או בקרוב להיות הורה הדחף לקן  משפחתי גורם לך ליצור  סביבה בטוחה בבית. מקום של אהבה , ביטחון, תקווה ופליאה. שוב, בEgg  מבינים זאת ומציעים את אותו מקלט לילדכם כאשר אתם יוצאים מחוץ לבית. עם בדים רכים למגע, קימורים חלקים וקווים מתמשכים עגלת הEgg   נראית עיצובית וקלאסית. המראה המדהים הזה הולך יד ביד עם הנדסה יוצאת מן הכלל אשר יצרו יחד את העגלה המושלמת לתינוק ושימוש נוח  ואולטימטיבי להורה.

עגלת הEgg מציעה פונקציונאליות יוצאת  מן הכלל ... יחידת מושב עם 3 מצבי שכיבה ניתנת  להתאמה כאשר פונה לכיוון ההורים או לכיוון הנסיעה. נבדקה ומאושרת לשאת עד משקל  מקסימלי של 25 ק"ג ועם אחריות למשך 24 חודשים מתאריך הרכישה.

בנוסף עגלות Egg מצוידות בגלגלים בטכנולוגייתTru-Ride , צמיגי ללא תקר אשר תוכננו לנוחות, תפעול ברמה גבוהה ועמידות נוספת.

שלדת העגלה ניתנת לקיפול בעזרת יד אחת בלבד והופכת את העגלה לקומפקטית ונעמדת לבד כאשר  מקופלת. בולמי זעזועים לנסיעה רכה, ידית  אחיזה בעלת 5 מצבי גובה להתאמה מושלמת לגובה שלך אשר תועיל ליציבות שלך וסל  שכיבה בעל  שכיבה מלאה  אשר תורמת  להתפתחות עמוד השדרה של התינוק.